Towary

JUNA Jasło | Jedlicze

Materiały budowlane

Pragniemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały budowlane. Posiadamy materiały konstrukcyjne takie jak Cegły, Pustaki oraz bloczki wiodących producentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również materiały stosowane do dociepleń, prac wykończeniowych oraz szeroką gamę sprzętu budowlanego.

JUNA Jasło | Jedlicze

Kruszywa budowlane

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama różnego rodzaju kruszyw drogowych i budowlanych. Każdą ich ilość jesteśmy w stanie dostarczyć własnym transportem na teren budowy.

W swojej ofercie posiadamy między innymi grys, żwir, tłuczeń, piasek oraz kruszywa kolorowe używane przede wszystkim do dekoracji ogrodów. Zapewniamy najwyższą jakość materiałów, wysoką dostępność oraz konkurencyjne ceny.

JUNA Jasło | Jedlicze

Kruszywa ozdobne

Posiadamy w sprzedaży skały oraz grysy ozdobne w różnych frakcjach i kolorach. Zajmujemy się również dystrybucją kruszywa ogrodowego o charakterze dekoracyjno-funkcyjnym. 

Kruszywa te znajdują również szerokie zastosowanie w aranżacjach wnętrz obiektów, w urządzaniu akwariów i terrariów, a nawet w tworzeniu kompozycji florystycznych.

JUNA Jasło | Jedlicze

Kruszywa kolejowe

W naszej ofercie posiadamy kruszywa na podsypkę kolejową – Tłuczeń kolejowy frakcji 31,50 mm – 50 mm oraz mieszankę o frakcji 0-31,50 mm i 0 – 63 mm.

Na kruszywa posiadamy wymagane certyfikaty.

Dysponujemy własnym nowoczesnym taborem oraz wykwalifikowanymi pracownikami, co gwarantuje solidne i szybkie wykonywanie powierzonych zleceń.

Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę inwestycji w regionie.

JUNA Jasło | Jedlicze

Kostka brukowa

Zajmujemy się sprzedażą kostki brukowej, betonowej oraz granitowej renomowanych producentów krajowych: BRUK-BET, STYROBUD, FORBET, GLOBET, JADAR.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór krawężników, obrzeży oraz palisad.

JUNA Jasło | Jedlicze

Węgiel

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i transportem węgla o najwyższych parametrach energetyczno-ekologicznych w niezwykle konkurencyjnych cenach.

W ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości węgiel w różnych sortymentach: miał, eko groszek, orzech, kostka.

Prowadzimy sprzedaż hurtową, oraz detaliczną współpracując z firmami jak i klientami indywidualnymi.

JUNA Jasło | Jedlicze

Ocieplenia

W ofercie posiadamy szeroki wybór ociepleń wiodących producentów na rynku.

Posiadamy również własną mieszalnie farb i tynków dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie.

W ofercie mamy ponad 1000 kolorów!

Scroll to Top